Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на книжкову виставку
 
 
З матеріалів, представлених на виставці, ви дізнаєтеся про яскраві віхи становлення нашої незалежності від часів козаччини і до сьогодення, адже нашу державність нашим предкам неодноразово доводися відстоювати у боротьбі. На виставці представлені науково-популярні видання та художні твори, що не залишать байдужими тих, хто прагне стати справжнім патріотом України.

Щиро вітаємо усіх користувачів нашої бібліотеки з Днем Незалежності і запрошуємо до перегляду виставки на абонемент навчальних видань – каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ.

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН