Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22 червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні
 
 
22 червня 1941 року гітлерівські війська віроломно прорвалася на територію СРСР, порушивши Договір про ненапад… Усе ж, і в перші дні війни люди вірили, що «ворог буде розбитий, перемога буде за нами».

Історію цієї кривавої війни зафіксовано в наукових працях, архівних і музейних документах, фотознімках. Про неї знаємо зі спогадів учасників. Значну кількість подій відтворено в літературних художніх творах, кінофільмах. Спогади про героїв війни закарбовано в обелісках і пам’ятниках.

До цього часу мало залишилося учасників війни, що захищали нашу Батьківщину. Усі бійці, які здобували для нас Перемогу, навіки ввійшли в людську пам'ять. Спогади про них передаються з покоління в покоління.

Запрошуємо переглянути експозицію видань «Пам’яті жити вічно», що знаходиться в читальній залі періодичних видань наукової бібліотеки Сумського НАУ
(корпус Інституту економіки та менеджменту, наукова бібліотека, 2 пов., кімн. 26).


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН