Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День працівників сільського господарства України
 
 


Шановні аграрії, селяни, працівники галузі!

Вітаємо вас із Днем працівників сільського господарства!


Низький уклін усім хліборобам за щедрий коровай на столі!
Ви виходили в поле, коли на ньому ще були сніги. Ви збирали врожай у щоденні дощі. Коли ми бачимо на полицях магазину хліб, ми пам’ятаємо: що саме Ваші руки знають його справжню ціну!

Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо Сумщини, розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Щастя, добра і здоров'я вам, та вашим сім'ям дорогі трудівники села!
Хай ваші ниви обходять стороною природні стихії, а врожаї будуть щедрими.
Міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя та злагоди в кожну домівку!

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН