Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День бібліотеки на кафедрі
 
 
День бібліотеки на кафедрі

У залі електронних видань № 2 (ауд. 163г) наукової бібліотеки університету 24 травня успішно пройшов «День бібліотеки на кафедрі рослинництва» ( завідувач кафедри Троценко В.І. ), на якому завідувач відділу Безверха О.В. запропонувала для викладачів та аспірантів виставку-перегляд видань з фонду бібліотеки за тематикою дисциплін кафедри, де були представлені навчальні посібники, автореферати дисертацій та періодичні видання. Ознайомила з електронними ресурсами бібліотеки СНАУ, роботою МБА ( за допомогою якого користувач нашої бібліотеки може отримати в місячний термін видання з іншої наукової бібліотеки України), надала консультацію щодо користування електронною бібліотекою, зокрема про доступ до повнотекстових ресурсів, надала інформацію про книгозабезпеченість кафедри. Інформація, отримана на зустрічі, допоможе викладачам у науковій та навчальній роботі.
З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення освітнього процесу університету, інформованості викладачів про книгозабезпеченість спеціальностей і дисциплін, бібліотека запрошує до подальшої співпраці усі зацікавлені кафедри нашого університету. За інформацією звертайтеся до зали електронних видань № 2 (ауд. 163г). 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН