Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Виставка картин Даші Безкостої
 
 

Даша, маючи обмежені фізичні можливості, сприяла врятуванню життя тяжко хворого дворічного хлопчика – Дениса Савенка, теж сумчанина, якому терміново треба було робити операцію в одній із клінік міста Києва. Затрати на лікування взяли на себе волонтери, але за два місяці зібрали лише чотири тисячі гривень. Даша запропонувала мамі продати декілька своїх робіт, за які отримали двадцять тисяч гривень. Ці гроші було перераховано на лікування Дениса. Операція пройшла успішно та своєчасно.
Олена Віталіївна запевняє, що картини доньки вони не хочуть продавати, а Даша дарує їх своїм спонсорам. Її малюнки знаходяться в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Давосі.
У музеї ім. Т. Г. Шевченка (жовтень, 2012р., м. Київ) разом із художніми роботами інших учасників – людей із вродженими вадами – було представлено шість картин Дар’ї у супроводі відеоролика про створення картин цією дівчинкою.
Нещодавно, як розповіла Олена Віталіївна, у них вдома побувала молода режисер із Америки Наталія Бабенко, знімаючи фільм про Дашу, який буде створено на кошти із фонду Роберта де Ніро, відомого американського актора та режисера.
Завдяки своїй невідступній старанності дівчина оволодіває іще одним видом роботи – виготовленням намиста. Мама підбирає їй намистинки великої форми. Тасьму ж для намиста Даша плете сама. Це можна побачити, відкривши сайт Дар’ї Безкостої http://darya.at.ua/. Декілька її робіт було представлено в Сумській муніципальній галереї разом із колекцією картин.
Даша часто передивляється свої улюблені фільми: «Москва сльозам не вірить!», «Любов та голуби», «Діамантова рука».
Нещодавно, 29 травня, Дар’я вперше брала участь в Сумському обласному фестивалі дитячої творчості «Розмай», який ось уже десять років проходить на базі Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у селі Рибці, Сумського району. Додому привезла нагороду «За оригінальну техніку виконання».
Розумна, старанна, талановита, людяна – усі ці якості дівчинка має завдяки любові та допомозі, щоденному піклуванні її батьків, а особливо мами, яка докладає всі зусилля для щастя Даринки.
…Для одних доля усміхається іще з народження, а когось випробовує уже з колиски… Діяльність цієї тендітної юної дівчинки, яка вимагає чимало старань і терпіння, – це приклад життєлюбства і самоствердження. Думаю, всі погодяться, що картини Дар’ї – взірець для ствердження значущості життя!Раїса Почтарьова, завідувач сектору просвітницької
роботи наукової бібліотеки Сумського НАУ


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН