Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Бібліотекарі про бібліотеку і читання
 
 
Так, вони всі пам’ятали, яка саме книга в юнацькі роки вплинула на них найбільше. Це були і «Мастер и Маргарита» М. Булгакова, і «Когда молчит совесть» В. Бабанли, і «Двадцять тисяч льє під водою» Жюля Верна, і «Бояриня» Лесі Українки, і навіть «Занимательная физика» Я. Перельмана.
Звісно, що ці твори вони рекомендують обов’язково почитати всім студентам. Окрім цього, радять ще ознайомитися з творами Д. Карнегі «Як здобувати друзів і впливати на людей», В. Цветова «Пятнадцатый камень сада Рёандзи», Г. Архангельского «Тайм-драйв: как успевать жить и работать». Та закликають читати якомога більше книг, будь-яких – класичних, сучасних, українських та зарубіжних авторів!

А от питання «Яку книгу Ви зараз читаєте?» змусило декого червоніти, адже, як виявилось, більшість деканів і проректорів не мають достатньо вільного часу, тому читають, на жаль, лише професійну літературу. Хоча й полюбляють читати і детективи, і фантастику, і пригодницькі та історичні романи.

Тому, шановні студенти! – читайте художні твори зараз, доки ви ще не обтяжені професійними справами!

Різножанрові твори художньої літератури чекають вас на абонементі наукових видань з понеділка до п’ятниці, з 9.00 до 18.00. 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН