Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошення на виставку
 
 

Ви чули, як плаче спустошена Прип'ять,
За скоєний гріх розіп'ята живцем,
Прип'ята до неба, щоб вічності випить,
Щоб вмити від бруду змарніле лице?
Регочуть іони малиновим дзвоном,
Вбиваючи блиск нерозкритих очей,
Ридає вночі божевільна мадонна,
Приймаючи з лона холодних дітей
В бездонність ночей.
І тихо ступає життя у полин,
І лине Чорнобильський дзвін.


Минуло 30 років відтоді, як сталася найбільша в світі ядерна техногенна катастрофа на Чорнобильській АЕС. Катастрофа, що назавжди змінила життя десятків тисяч людей, перетворивши їхню малу батьківщину, землю, де вони жили, на «зону відчуження».

У ніч із 25 на 26 квітня о першій годині двадцять третій хвилині вибухнув атомний реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Куточок земного раю, як називали місто на мальовничих берегах тихої Прип’яті, в одну мить перетворився на суцільне пекло.
Катастрофа згуртувала тисячі людей різних національностей, професій та віку у боротьбі проти страшного невидимого ворога. Ми не маємо права забувати про цю страшну трагедію та подвиг героїв, які врятували світ і нас у ньому.

Запрошуємо переглянути виставку-реквієм «Залишиться у пам’яті у нас, як вічна рана цей страшний Чорнобиль» Чекаємо Вас в науковій бібліотеці, каб. 204 корпусу інженерно-технологічного факультету.


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН