Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 
Сюжет повісті оповідає про нелегку долю і велике кохання дівчини-сироти, яка виховується в родині свого дядька. Розповідь у повісті Кобилянської ведеться у вигляді щоденника від імені Наталки Верковичівни, яка і є головною героїнею. Письменниця у своєму творі показала представницю кращої частини українського жіноцтва з інтелігенції, яка виборювала свої права – на читання книжок, на спілкування, у тому числі з чоловіками, на відмову від одруження з нелюбом, намагалася звільнитися від залежності родичів, стати самостійною людиною.

У повісті «Царівна» особисте щастя героїні – це боротьба з соціальними проблемами, активна позиція людини в житті, необхідність боротися з несприятливими обставинами.

Усіх бажаючих прочитати повість О. Ю. Кобилянської «Царівна», запрошуємо до абонементу наукових видань (каб. 13, корп. ф-ту ЕіМ). 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН