Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 
 
Метою такого заходу є допомога фахівцям у науково-інформаційному забезпеченні освітнього процесу та наукових досліджень у галузі селекції та насінництва.

До уваги викладачів бібліограф Кошман Н. М. запропонувала виставку-перегляд літератури за тематикою дисциплін кафедри, де були представлені навчальні посібники. Ведуча заходу ознайомила присутніх із книгозабезпеченістю кафедри, з електронними ресурсами бібліотеки СНАУ. Надала консультації щодо користування електронною бібліотекою, зокрема про доступ до повнотекстових ресурсів. До уваги науковців була представлена інформація про електронний архів – репозиторій, який накопичує, зберігає та надає вільний, довгостроковий доступ до електронних версій наукових публікацій, науково-методичних та навчальних матеріалів, створених науковими працівниками, аспірантами, студентами та співробітниками бібліотеки Сумського НАУ. Також бібліографом було надано інформацію про пошукову систему електронного каталогу.

Бібліотека запрошує до подальшої співпраці всі зацікавлені кафедри нашого університету. За інформацією звертайтеся до зали електронних видань № 2 (ауд. 163г).

 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН