Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Екологічна просвіта
 
 
Кожного року підприємства Сумського ОУЛМГ відновлюють більше тисячі гектарів лісу. До речі, в Сумській області, як і в Україні, кожний другий гектар лісу створений штучно. За останні 10 років площа збільшилася на 4 тис. га за рахунок створення нових лісів. Приріст лісових насаджень складає 1,2 млн кубометрів у рік. Посівний матеріал підприємства готують самі, у власних розсадниках, які оснащені системами туманного та крапельного зрошення.

У лісгоспах встановлені 22 системи відеонагляду для спостереження за масивами лісу. Вони допомагають вчасно виявити та локалізувати пожежі. Також широко використовуються квадрокоптери, тепловізори.

Догляд за лісовими насадженнями проводиться за допомогою сучасних мульчерів. Як результат – ліси області відзначаються високою продуктивністю. Середній запас на кожному гектарі становить близько 400 куб. м.

(Інформація з газет «Сумщина» № 13 за 28 березня 2018 р. та «Панорама» № 13 за 29 березня 2018 р.).


 
     
 


 
 

 

Енциклопедія Сучасної України
 
 
 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН