Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Літературний гід
 
 
У гостросюжетному творі розповідається про виживання людини у суворих умовах Півночі, про долю прирученого вовка-хижака на прізвисько – Біле Ікло, під час золотої лихоманки на Алясці наприкінці ХІХ століття. Джек Лондон намагається проникнути у внутрішній світ тварини, збагнути мотивацію його вчинків і ставлення до людей. Значну частину історії показано очима тварини – зокрема, самого Білого ікла. Повість зображає різне ставлення людей до тварин, боротьбу добра і зла. Закони природи жорстокі, але справедливі, і людина, яка їх порушує, може навіть поплатитися за це життям.

Одже, всіх бажаючих, кого зацікавила повість Джека Лондона «Біле ікло», запрошуємо до абонементу наукових видань бібліотеки СНАУ (каб. 14, корп. ф-ту ЕіМ).


 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН