Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Аукціон творчих ідей
 
 

Отже, Ви виявили бажання:


1. Мати в бібліотеці Wi-Fi

- Повідомляємо: наразі Wi-Fi доступний лише у залі електронних видань №2 (ауд. 163г). Це питання на стадії вирішення, і найближчим часом бездротовий інтернет-зв’язок буде доступним в читальній залі наукових видань (каб. 104е) та абонементі №3 (каб. 204м)

2. Працювати за сучасними комп’ютерами

- На жаль, це не залежить від бібліотеки. Але ми працюємо над вирішенням цього питання.

3. Отримувати більше періодичних видань на паперових носіях

- Знову ж таки – це залежить не від бібліотеки. Ми підготували необхідні документи і наразі очікуємо оплати рахунків на періодику.

4. Отримувати більше нових підручників українською мовою

- На жаль, через високу вартість підручників, купувати їх у достатній кількості не маємо змоги. Тому активно працюємо над поповненням електронної бібліотеки, завдяки якій Ви можете вивчати дисципліни використовуючи електронні варіанти підручників. Як отримати доступ до повних текстів видань ми пояснили на :сторінці

5. Мати змогу отримувати з фонду бібліотеки літературу сучасних українських авторів

- Бібліотека стежить за творчістю сучасників. На жаль, ми не завжди можемо придбати художні твори, тому будемо раді, якщо Ви нам їх будете дарувати.

6. Мати комп’ютер з доступом до Інтернету на абонементі №2 (факультет ветеринарної медицини).

- Рахунок вже переданий на оплату.

А ще були такі побажання:

- Покращення освітлення (нагадаємо енергетичній службі щодо заміни ламп).
- Поставити в читальних залах зручні крісла, щоб можна було відпочити після роботи за комп’ютером (та ми б самі не проти такого, однак, місця для них не знайдеться…).
- Поставити обігрівачі або закупити пледи, бо дуже холодно (ну от, - дивани, пледи, - а там ще й чаю з пиріжками захочете….мабуть Вам час відвідати свою бабусю).


Дякуємо учасникам акції – студентам і викладачам усіх факультетів! Щиро радіємо, що Ви небайдужі до бібліотечних проблем і обіцяємо, що візьмемо до уваги Ваші пропозиції та, по можливості, врахуємо їх у своїй подальшій роботі.З повагою, колектив бібліотеки СНАУ
 
     
 


 
 

 

 
 
 
 
Енциклопедія Сучасної України
 
 
МОН