Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Свято у наших колег
 
Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в Путивльському коледжі СНАУ


Свято у наших колег

Вересень для бібліотекарів - дуже жвавий і активний місяць. Це і зустрічі з нашими читачами, які відпочивши на літніх канікулах, поспішають за літературою, і знайомство з першокурсниками, що вперше переступають поріг бібліотеки коледжу. Мабуть саме тому, якнайшвидше задовольнивши запити користувачів, бібліотеки 30 вересня святкують Всеукраїнський день бібліотек.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • СВЯТО У НАШИХ КОЛЕГ
 • Доброчинна акція до Всеукраїнського дня бібліотек
 • 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек
 • НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 • Усіх шанувальників її Величності Книги вітаємо з Всеукраїнським днем бібліо ...


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 8-10-2013, 11:17 | Переглядів: 175
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН