Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошуємо на виставку
 
Японія – країна-загадка

Запрошуємо на виставку
Перлина любить ховатися у непоказній оболонці
Японське прислів’я


Одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні на сьогодні є Японія. Саме тому 2017 рік було оголошено роком Японії в Україні. Це рішення направлено на укріплення стосунків між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі.

Японія – країна завтрашніх технологій, роботів-покоївок, тотальної мобільної комунікації, з естакадами в кілька ярусів, з надзвичайною чистотою на вулицях, з великою кількістю культурних надбань, а саме: прекрасними зразками образотворчого мистецтва давнини, шедеврами архітектури і скульптури, світовими пам'ятками японської поезії, літератури та драматургії, пам'ятниками садового будівництва тощо. Поряд з цим існує багата спадщина японської культури релігійної та філософської думки.

Небайдужих до японської культури запрошуємо ознайомитися з виставкою «Японія – країна-загадка», яка чекає на вас у бібліотеці СНАУ (каб. 163 г).


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошуємо на виставку
 • Чарівний світ мистецтва Олександра Чередниченка: у СНАУ відкрилася персонал ...
 • Краєзнавча сторінка
 • ОГОЛОШЕННЯ
 • Запрошення на книжкову виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 9-11-2017, 11:58 | Переглядів: 9
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН