Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Налітай!
 
Увага! Нові надходження!


Налітай!
Любі наші читачі! Спішимо повідомити вам про чергове поповнення фонду нашої книгозбірні. Водна токсикологія, Лікарські рослини у тваринництві, Планування територій, Менеджмент та маркетинг у ветеринарній медицині, Гідроекологія, - та багато інших підручників, на які ви давно чекали!
Полистати й детальніше ознайомитися з виданнями можна буде на вже традиційних «Днях інформації про нові надходження до бібліотеки» з 18 до 22 вересня у читальній залі наукових видань (каб. 104-б, корп. ф-ту ЕіМ).

Завжди раді бачити вас у бібліотеці!


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Дні інформації про нові надходження
 • Дні інформації про нові надходження
 • Дні інформації про нові надходження
 • ДНІ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ
 • Дні інформації про нові надходження


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 15-09-2017, 12:59 | Переглядів: 43
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН