Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставки
 
Незалежність України – мрія мільйонів


Запрошення на виставки
Незалежність – це не лише можливість самостійно обирати шлях, це ще й величезна відповідальність за свій вибір та готовність до щоденної праці на благо своєї країни. За 26 років Незалежності ми, українці, пройшли через нелегкі роки пошуків та випробувань, знали і піднесення, і розчарування, але водночас усвідомили – це ми з вами є творцями держави! І з кожним роком усвідомлення цього пересічними громадянами України поглиблюється, адже за цей час ми зросли як нація, зрозуміли, що саме від нас залежить, якою бути нашій країні!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • ДЕРЖАВНЕ СВЯТО
 • ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ
 • Запрошення на виставку
 • ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ!
 • З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 21-08-2017, 09:11 | Переглядів: 40
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН