Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставку
 
Щоб пам’ятати…


Запрошення на виставку
Щорічно 27-го січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – масове переслідування євреїв та інших етнічних та соціальних спільнот, яких нацисти знищували тільки за приналежність до цих спільнот у період з 1933 по 1945 роки. Страшне і нелюдське явище…
Аби вшанувати та зберегти пам’ять про ці страшні події, про всіх невинно розстріляних, страчених у газових камерах, заморених голодом, Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7.
У цей день, скорботи і пам’яті ми теж приєднуємося до загальної печалі й прагнемо співчувати всьому цьому болю, ім’я якого Голокост. Нехай живе надія, що подібного ніколи не повториться.
Будемо пам’ятати…

Наукова бібліотека запрошує усіх небайдужих переглянути виставку-реквієм: «Народ вічний. Народ живий.»
Чекаємо Вас у каб. 204 корпусу інженерно-технологічного факультету.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на виставку
 • до Дня пам’яті жертв голодоморів
 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на виставку
 • 22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 25-01-2017, 11:57 | Переглядів: 74
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН