Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Вітання з Миколаєм!
 
З Миколаєм!


Вітання з Миколаєм!

Святий Миколай – ключова постать українського Різдва і Нового року. Це чудотворець та доброчинець, який у ніч на 19 грудня розносить дарунки, вітає із зимою і благословляє на добрі вчинки. Постать Миколая асоціюється із моральними цінностями, глибокою вірою у Бога та праведне життя.

Сьогоднішнє свято - одне із найсвітліших і найрадісніших християнських свят. А ще вважається, що Миколай є покровителем дітей та студентів. Тому вітаємо всіх вас із святом і бажаємо, щоб Святий Миколай приніс щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні. Хай він благословить вас на добрі справи і принесе бажаний подарунок!

Вірте у це свято, вірте у чудо!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Привітання
 • Вітання
 • Вітання зі святом Воскресіння Христового
 • Вітання
 • Привітання з Днем Святого Миколая


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 19-12-2016, 10:39 | Переглядів: 68
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН