Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Літературний гід
 
Людина щаслива, коли вона комусь потрібна


Літературний гід


Роману Ф. М. Достоєвського «Злочин і кара» - 150 років, але він належить до тих великих творів світової літератури, значення яких зростає для кожного наступного покоління. Образ Родіона Раскольникова став вічним супутником людства, бо на його прикладі Достоєвський, майстер створення психологічного портрета, поставив питання про шляхи розвитку людини в переломних історичних умовах. А оскільки кожна епоха є по-своєму переломною, причини морального бунту героя Достоєвського викликають все новий інтерес у читачів. Ідейна проблематика та художня майстерність письменника зумовили незгасаючу цінність роману. Це твір про добро та зло, про бунт та смиренність, про знедолених та пригнічених.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Літературний гід
 • КНИГИ-ЮВІЛЯРИ 2014 РОКУ
 • Літературний гід
 • Літературний гід
 • Літературний гід


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 13-12-2016, 11:35 | Переглядів: 75
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН