Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Бібліотекарі про бібліотеку і читання
 
Що читають наші керівники?


Бібліотекарі про бібліотеку і читання

Цьогоріч напередодні Всеукраїнського дня бібліотек ми вирішили поцікавитися в адміністрації нашого університету про їх літературні вподобання. Нам це цікаво було завжди, адже читацькі інтереси – це те, що бібліотекарі обов'язково повинні знати і використовувати в роботі. А ще нам хотілося поділитися цією інформацією з іншими читачами, особливо зі студентською молоддю, адже, можливо, саме літературні герої свого часу надихнули наших керівників до роботи над собою, що й дозволило згодом досягти певних життєвих та професійних висот.

Ми розробили невеличку анкету (всього 4 питання) і попросили проректорів та деканів її заповнити і… застали їх зненацька!
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Подяка
 • Свято у наших колег
 • Анонс
 • НОВИНИ ВІД НАШИХ КОЛЕГ
 • Територіальне методичне об’єднання сільськогосподарських бібліотек


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 28-11-2016, 12:30 | Переглядів: 63
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН