Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Бібліотека радить
 
Фільм чи книга?


Бібліотека радить
30 вересня 2016 року на телеканалі «1+1» відбулася прем’єра фільму «Століття Якова», але мало кому відомо, що у нашій бібліотеці є книга Володимира Лиса з такою ж назвою. Безумовно книга незрівнянно глибша, цікавіша і живіша. Можливо, вона допоможе комусь зрозуміти прості й водночас складні речі.

Відомо дуже мало випадків, коли екранізація твору була краща за оригінал. Хіба, що «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, хоча і про це можна сперечатися. Тому не віддавайте перевагу серіалам, а приходьте до нас і ми сподіваємося ви отримаєте справжню насолоду від читання.

Роман сучасного українського письменника Володимира Лиса «Століття Якова» чекає своїх читачів на абонементі наукових видань бібліотеки СНАУ (кім. №13 корп ф-ту ЕіМ.).


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Книга, про яку говорять
 • Бібліотека радить
 • ОГОЛОШЕННЯ
 • Шановні користувачі бібліотеки СНАУ!
 • Літературний гід


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 4-10-2016, 12:55 | Переглядів: 81
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН