Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : На допомогу науковцям
 
Запрошуємо науковців на книжкову виставку


На допомогу науковцям
Наукові дослідження базуються на досягненнях науки, а тому мають бути пов´язані з інформаційними матеріалами і містити огляд літератури за тематикою дослідження. Саме це вимагає від дослідників наполегливої праці з науковою літературою.

Для полегшення роботи науковцю необхідно вміти працювати з книгою. У цьому йому допоможе техніка роботи зі спеціальною літературою. На книжковій виставці «Культура читання – основа наукової організації праці» (каб.163 г) зібрана література, що дасть змогу опанувати таку техніку. Тож, чекаємо на науковців!Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • НОВИНКИ ВІД БІБЛІОГРАФІВ
 • Новинки від бібліографів
 • Бібліографічні видання
 • Інформація для науковців
 • ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ!!!


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 14-09-2016, 11:06 | Переглядів: 96
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН