Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Вітання
 
Шановні викладачі та студенти!


Вітання
Наближається особливе свято – 1 вересня – День знань! День, коли починається цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя!
Наукова бібліотека Сумського НАУ щиро вітає усіх вас з початком нового навчального року!

Здобувайте знання! Досягайте своєї мети у житті! Зустріньте в нашому університеті добрих і надійних друзів серед студентів та викладачів!
Бажаємо вам щоб процес навчання приносив не тільки знання, а й приємні враження!

Завжди пам’ятайте, що бібліотека працює для вас! Ми готові надавати найсуттєвішу допомогу і у навчанні, і у дозвіллі, і у перших кроках до вашої кар’єри! Заходьте, читайте, вивчайте, користуйтесь нашими ресурсами!

Чекаємо Вас щодня з 9.00 до 18.00 в стінах одного з головних підрозділів університету – в НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ!!!
 • Вітання
 • Вітання
 • Вітання
 • Бібліотека вдячна


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 31-08-2016, 13:12 | Переглядів: 83
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН