Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Вітання
 
8 травня – День матері


Вітання


МАМА – таке лагідне, ніжне і рідне кожному слово.
У другу неділю травня відзначається одне з найбільш зворушливих родинних свят – День матері. Його святкують у багатьох країнах світу. І популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки мама – найдорожча та найрідніша людина для кожного. Матуся все зрозуміє, простить, завжди приголубить і буде самовіддано любити своїх дітей, незважаючи ні на що.

Материнське щастя – у родинній злагоді, у фізично та духовно здорових і успішних дітях. Тож нехай, дорогі берегині роду, щасливо ведеться вашим дітям і онукам! Нехай ваші серця зігріває любов ваших дітей, а віра і надія завжди супроводжують вас. Миру і злагоди у ваших оселях!

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Вітання зі святом Воскресіння Христового
 • Вітання
 • ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ
 • ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ!
 • Привітання


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 5-05-2016, 13:19 | Переглядів: 123
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН