Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ
 
Презентація книги «Іловайськ»


УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

19 жовтня о 12.00 у Молодіжному центрі (факультет агротехнологій та природокористування) відбудеться презентація книги «Іловайськ» за участю автора – Євгена Положія, відомого письменника, редактора газети «Панорама»

«Книга «Іловайськ» вийшла в річницю подій, що відбулися в серпні-вересні 2014 року під час українсько-російської війни на сході України. Один рік – занадто короткий термін, щоб достеменно розібратися в причинах «Іловайського котла». Усе ж, автору за 365 днів вдалося зібрати й записати перекази солдатів та офіцерів, що вижили в «Іловайському котлі». Багато з цих історій читачеві будуть невідомі, бо не вся інформація була поширена в медіа.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ЄВГЕНА ПОЛОЖІЯ «ІЛОВАЙСЬК»
 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ
 • Зустріч з сумськими журналістами
 • Презентація книги
 • Пам’ятаймо наших Героїв!


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 13-10-2015, 14:12 | Переглядів: 111
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН