Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Бібліографічні видання
 
Бібліографічні видання


Бібліографічні видання
Усіх, хто цікавиться природознавчими науками запрошуємо ознайомитися з бібліографічним покажчиком «Наукові праці про природу території Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», над створенням якого разом з науковцями парку брала участь і працівник бібліотеки СНАУ Петрова Л. Д.
Покажчик містить відомості про наукові праці, що стосуються природи сучасної території НПП «Деснянсько-Старогутський». А це – 678 публікацій: монографій, статей та тез доповідей, що були опубліковані за період з 1853 до 2010 рр.
Науковців, студентів та усіх, кого приваблює природа рідного краю, запрошуємо до інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки для ознайомлення з виданням.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • Новинки від бібліографів
 • На допомогу науковцям
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 2-09-2015, 14:11 | Переглядів: 115
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН