Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ!!!
 
Шановні першокурсники!


ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ!!!
Вступ до вищого навчального закладу – це один з найважливіших кроків у житті людини. Саме він багато в чому визначає подальшу долю особистості. У стінах Сумського національного аграрного університету ви не лише отримаєте корисні знання, уміння та навички, ви вже з першого дня навчання почнете будувати свою кар'єру. І наша бібліотека готова вам у цьому надати найсуттєвішу допомогу.
Маємо надію, що знайомство з бібліотекою, її ресурсами і послугами буде для Вас приємним і корисним. Заходьте, читайте, вивчайте, користуйтесь нашими ресурсами. Бажаємо, щоб бібліотека стала для Вас привітною домівкою, затишним місцем для роботи, приємною вітальнею для вирішення різних проблем.

І сьогодні, і завжди пам’ятайте, що бібліотека працює для Вас!

Чекаємо Вас щодня з 9.00 до 18.00 в стінах одного з головних підрозділів університету – в НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Вітання
 • ПРИВІТАННЯ
 • ЗАПРОШЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ!
 • ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ!
 • Оголошення


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 31-08-2015, 10:30 | Переглядів: 171
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН