Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : До 120-річчя від дня народження Максима Рильського
 
Громадянин, патріот, ерудит, новатор, життєлюб


До 120-річчя від дня народження Максима Рильського

Максим Тадейович Рильський - поет, мислитель, філософ, мудрець і громадський діяч, чия творчість з молодих років і до останніх днів життя пронизана любов’ю й повагою до земних людських почуттів, до материнської пісні, природи рідного краю, пісень, побуту та звичаїв свого народу. Ніжна лірика і суворі сонети М. Рильського вражають багатством мотивів. До традиційних з української поезії поет долучив мотиви, почерпнуті з античної та західноєвропейської, а нові часи – з сучасного життя та його реалій.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко – поет, філософ, пророк»
 • До 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка
 • Запрошення на виставку
 • До 90-річчя з дня народження Павла Прокоповича Глазового
 • До 140-річчя з дня народження Степана Онисимовича Сірополка


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 18-03-2015, 14:10 | Переглядів: 203
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН