Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : День пам’яті жертв голодоморів
 
День пам’яті жертв голодоморів


День пам’яті жертв голодоморів
22 листопада 2014 р. вся наша держава схилить голови в знак пам’яті жертв голодоморів. Це минуле назавжди відбилося темною плямою як на нашій історії, так і в душах людства всього світу. Це був геноцид не тільки проти народу України, а й проти честі й гідності кожної людини окремо. Це був акт насилля над всім інакомислячим.
В ті часи на миролюбивий народ ніхто не нападав, не вбивав, а люди вмирали, вмирали сім’ї, родини, хутори, села….

Пам’ятаймо ці роки! Запалімо свічку біля вікна о 16 годині і помолімося за мир і спокій в Україні.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • до Дня пам’яті жертв голодоморів
 • 22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
 • 22 червня – День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні
 • День скорботи
 • Запрошення на виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 21-11-2014, 09:17 | Переглядів: 214
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН