Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Творчий вечір «Тарас Шевченко та літературно-мистецька Сумщина»
 
Шляхами Кобзаря…


Творчий вечір «Тарас Шевченко та літературно-мистецька Сумщина»

У серпні минуло 155 років з часу перебування Тараса Шевченка на Сумщині. Цим подіям було присвячено творчий вечір «Тарас Шевченко та літературно-мистецька Сумщина», що відбувся в науковій бібліотеці Сумського НАУ.

У читальній залі періодичних видань нині представлено тематично-жанрову виставку художніх полотен Павла Ковтуна, члена Національної спілки художників України. На картинах відтворено фрагменти з поезій Т. Шевченка. Великий шевченколюб, знавець багатьох віршів Т. Шевченка Павло Михайлович, розповідаючи про своє прагнення створити ці полотна, сказав, що «…майже все життя йшов до розуміння Т. Г. Шевченка». В сюжетах картин простежується і біль нелегкого життя самого автора, надзвичайно щирого, невтомного трудівника душі та серця.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Літературно-мистецький вечір
 • Запрошення на виставку художніх полотен Павла Ковтуна
 • Літературно-мистецький вечір «Тарас Шевченко – поет, філософ, пророк»
 • Літературно-мистецький вечір
 • «Ювілейний творчий вечір», присвячений 50-річчю Сергія П’ятаченка


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 16-09-2014, 11:55 | Переглядів: 306
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН