Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Будиночки для комах


Екологічна просвіта
Людина, створюючи посадки, насадження, в основному порушує екологічні взаємозв’язки живої природи, тому багато часу витрачає на захист рослин від шкідників, хвороб, відновлення родючості ґрунту.

Одним із помічників у вирішенні завдання з захисту від шкідників та деяких хвороб є встановлення в насадженнях будиночків для комах. Або ще їх називають готелі для комах. Вони мають компактний та естетичний вигляд.

В Європі такий метод боротьби зі шкідниками популярний більше 50 років. Виникли такі будиночки в Англії, звідки і розповсюдились на весь континент.

Ці готелі надають можливість корисним комахам знаходити місце для проживання і відновлювати природний баланс між шкідниками та їх ворогами.
Також більшість корисних комах сприяє кращому опиленню культурних рослин, що в свою чергу збільшує врожай.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 20-08-2018, 10:23 | Переглядів: 40
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН