Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Шануйте бджолу!


Екологічна просвіта

Генеральна Асамблея ООН 20 грудня 2017 року прийняла резолюцію проголосити 20 травня Всесвітнім днем бджоли.
Бджоли та інші комахи-запилювачі є невід’ємною складовою глобального харчового ланцюга. У відповідності з Міжурядовою науково-політичною платформою з біорізноманіття і екосистемних послуг, вони забезпечують не тільки продовольчу безпеку, але і приносять вагомий дохід – на суму до 577 млрд доларів США щорічно. Бджоли входять у склад багатьох екосистем і тому є хорошим показником стану їх здоров’я.
За останні 30 років кількість комах-запилювачів у Європі скоротилася на три четверті. І хоча точна причина невідома, багато вчених вказують на ріст використання неонікотиноїдних пестицидів у якості основного фактора.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 23-05-2018, 12:41 | Переглядів: 96
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН