Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Екологічна просвіта
 
Енергетична верба – символ енергонезалежності


Екологічна просвіта
В Україні починає зароджуватися таке поняття, як плантаційне лісорозведення з подальшою переробкою продукту на альтернативні джерела енергії: твердопаливні гранули та деревні брикети. Найкраще підходить для посадки так звана «енергетична верба». Ця порода дерев найменш вибаглива, її можна вирощувати по всій території України.
Верба – це екологічно чиста сировина. Теплота згорання сухої деревної маси дорівнює теплоті згорання хвойних порід дерев від 15 до 29 МДж/кг. Приріст – 1,5-2,5 метри за рік. З одного гектара можна отримати до 45-60 тонн сухої маси раз на три роки. Теплопровідність брикетів з верби у 1,5-2,0 рази вища від показників інших деревних порід. Економія, порівняно з використанням газу, сягає 60-75%.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта
 • Екологічна просвіта


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 14-03-2018, 08:09 | Переглядів: 156
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН