Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ
 
Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем Перемоги!


ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ
У ці весняні дні ми з вдячністю згадуємо тих, хто воював на передовій, героїчно працював у тилу, відновлював країну в повоєнні роки. Ми сумуємо за тими, хто не дожив до Великої Перемоги.

Пам’ять про Велику Вітчизняну залишається з нами як зразок мужності, самопожертви, сили духу, тяжкої ратної праці, а водночас – вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Батьківщини.

Віддаючи данину глибокої поваги, вдячності ветеранам, трудівникам тилу, дітям війни, які працювали і працюють у нашому університеті, бажаємо їм міцного здоров’я, добра і благополуччя на довгі літа.

Хай завжди над Україною буде мирне небо!

З Днем Перемоги!Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Вітання
 • ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ
 • 9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ
 • привітання з Днем Святого Валентина!
 • ПРИВІТАННЯ


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 7-05-2014, 17:11 | Переглядів: 293
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН