Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставку
 
Нам Україна вище над усе
(до Дня Героїв Небесної Сотні)


Запрошення на виставку

Герої не вмирають! Герої назавжди залишаться в наших спогадах, в наших серцях!

Для нас сьогодні герої – це не тільки ті хто здійснив подвиг колись давно, це й ті наші співвітчизники, які віддали своє життя, відстоюючи європейський шлях розвитку країни. Український народ довів, що в нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і сильний дух! Серед тисяч поранених і сотні полеглих за свій вибір – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, громадські активісти. Ця Небесна Сотня своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дала шанс будувати нову демократичну правову державу.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на виставку
 • Герої Крут – наша слава, наша історія
 • Запрошення на книжкову виставку
 • До 140-річчя з дня народження Степана Онисимовича Сірополка


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 19-02-2018, 10:18 | Переглядів: 174
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН