Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на книжкову виставку
 
Дорога, висвітлена часом


Запрошення на книжкову виставку
Коли серед дефірамбно-сірої літератури почала нарешті пробиватися свіжа думка «шестидесятників», на арені літературної Сумщини з’явився молодий, талановитий поет і прозаїк Юрій Царик.

У його творчості відчувалась безкомпромісно чесна позиція громадянина. Коли в кінці шістдесятих на Україні почались репресії, не обійшла гірка доля і нашого земляка. Але він вистояв, не зломився.

Висока культура письма, тонкий психологізм, добротні діалоги, - все це притаманне прозі сумчанина Юрія Царика – прозі чесній і драматичній.
31 січня цього року Юрію Царику виповнилось би 80 років, але на жаль, він не дожив до свого ювілею, проте його книги залишаться з нами.

З нагоди 80-річчя письменника наша бібліотека підготувала виставку «Моя творчість – біографія моєї душі», з якою читачі мають змогу ознайомитись на абонементі наукових видань. ( кім. №13, корп. Ф-ту ЕіМ)


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на книжкову виставку
 • До 90-річчя з дня народження Павла Прокоповича Глазового
 • Запрошення на книжкову виставку
 • До 95-річчя з дня народження Олекси Яковича Ющенка “А в душі – ...
 • Запрошення на виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 30-01-2018, 08:02 | Переглядів: 200
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН