Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : Запрошення на виставку
 
Крути – сторіччя героїчного бою


Запрошення на виставку
На початку XX сторіччя у полум’ї революцій народжувалась Українська Народна Республіка. У серцях справжніх українців на коротку мить засіяла надія на відродження нашої незалежності. Рівно 100 років тому 29 січня 1918 року в українській історії відбулася знаменита за своєю трагічністю і героїзмом подія – бій під Крутами. Опинившись без війська, уряд УНР кинув на протистояння з російською армією, яка йшла на Київ, кілька сот юнаків-патріотів. Більшість із них не мали військової підготовки, були погано озброєні, але мужньо захищали свободу молодої Української держави. Майже всі трагічно полягли в нерівному бою.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на книжкову виставку
 • Герої Крут – наша слава, наша історія
 • Запрошення на виставку
 • Запрошення на виставку


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 29-01-2018, 10:15 | Переглядів: 930
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН