Технології маркетингових досліджень Ефективна годівля сільскої господарської птиці Економіко-матиматичне моделювання в АПК Математичні метди в економічній діагностиці Історія економічних вчень макроекономіка Профілактика та лікування заразних хвороб коней Курс практической психологии Комп'ютерна графіка Стратегичне управління підприємствами галузі хмелярства Управление проектами Часть2 Основи економічної теорії Інвестування Відділ біотехнології репродукції сільськогосподарських тварин Технологія виробництва продукції птахівництва Селекція плодових культур Популяция редких видов растений Причетність до великого Лесная растительность Функционирование растений Нові наукові досладження в селекції Інформаційна культура студента Будівлі, споруди та обладнання туристських комплексів Сільськогосподарська дослідна справа України Символи українства Фінансова статистика Гендерна психологія Основи економічної теорії
прокрутить вправо
прокрутить влево
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--- : ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
 
Літературна плутанина: письменники-однофамільці


ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ

У літературі багато зустрічається письменників у яких однакові прізвища, наприклад: Л. Толстой, А. Толстой, К. Толстой; М. Куліш, П. Куліш; О. Бєляєв, В. Бєляєв та ін., але всі вони різні, кожен пише в своєму стилі, жанрі. Письменників-однофамільців можна сплутати за одним прізвищем, але не за творчістю, адже вона у кожного неповторна.
Інформаційно-бібліографічний відділ підготував виставку письменників-однофамільців щоб ви змогли з ними ознайомитися та насолодитися їхньою творчістю.

Всіх кого зацікавила тема книжкової виставки «Літературна плутанина: письменники однофамільці» запрошуємо до зали електронних видань бібліотеки (каб. № 163г).


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Інші новини:

 • ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
 • ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
 • ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ
 • Новини інформаційно-бібліографічного відділу
 • ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ


 • Коментарів (0)  Друкувати
   
   
   
  | Автор: admin | Дата: 29-01-2018, 07:43 | Переглядів: 179
   (голосов: 0)

   
  Добавление комментария
   
   
  Чтобы оставить комментарий, Вам необходимо зарегистрироваться, либо войти под своим логином.
   
   


   
       
   


   
   

   

  Енциклопедія Сучасної України
   
   
   
   
   
   
  Енциклопедія Сучасної України
   
   
  МОН